Kurumsal

Üst Yönetim


Kenan ARACI
Genel Müdür
1970 İstanbul doğumlu Aracı, Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünde lisans, Bahçeşehir Üniversitesi’nde işletme üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır.
Kenan Aracı, 1992 – 1995 yılları arasında Almanya’nın Karlsruhe şehrinde inşaat sektörü ve mimari uygulama dalında proje geliştirme ve uygulama ofisinde 3 yıl boyunca başta iş merkezi, konut, hastane olmak üzere farklı projelerde görev almıştır. Türkiye’ye dönünce ağırlıklı olarak mimari uygulamada kullanılan alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemleri dizaynı ve aynı zamanda üretimini yapan sanayi kuruluşu Çuhadaroğlu Grubu’nda çalışmaya başlamıştır.

Çuhadaroğlu Grubu bünyesinde; Ürün Yöneticisi, Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. 2003 yılında Çuhadaroğlu Metal San. ve Paz. A.Ş. ve Çuhadaroğlu Kimya San. ve Tic. A.Ş.’ye, 2010 yılında da Çuhadaroğlu Alüminyum San. ve Tic. A.Ş.’ye Genel Müdür olarak atanan Aracı halihazırda Çuhadaroğlu Metal San. ve Paz. A.Ş. ile Çuhadaroğlu Alüminyum San. ve Tic. A.Ş. şirketlerinin Genel Müdürlüğü görevlerini sürdürmektedir.
Türkiye İnşaat Malzemecileri (İMSAD) Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Türkiye Alüminyum Sanayicileri (TALSAD) derneklerinin de yönetim kurulu üyesi olan Aracı, aynı zamanda İTO 58. Grup Metal Ürünleri ve Mutfak Ekipmanları komitesinde meslek komitesi üyesidir.
 

Çetin GÜRDAL
Genel Müdür Yardımcısı
1993 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olan Çetin Gürdal, 1999 yılında Çuhadaroğlu Grubuna dahil olmuş ve 2008 yılına kadar Teklif departmanında çeşitli görevler almıştır.

2008-2017 yılları arasında Planlama ve Koordinasyon departmanında Müdür olarak çalışmalarını sürdüren Gürdal, 2017-2018 yılında Projeler Koordinatörlüğü görevini üstlenmiştir. 2018 yılı Mart ayı itibariyle Çuhadaroğlu Alüminyum San. ve Tic. A.Ş’ye Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmış olup görevini sürdürmektedir.