Hizmetlerimiz

Montaj

Bir cephe projesinin başarılı olarak tamamlanması için,  cephenin görsel ve performans açısından tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir projelendirme ile standartlara uygun olarak imal edilmiş ürünlerin, iyi bir proje yönetim süreci içerisinde montajının yapılması ve işverene anahtar teslim şeklinde teslim edilmesi gereklidir.

Kendi bünyemizde yer alan montaj ekipleri ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız montaj taşeronları ile, şantiyelerde insan faktöründen kaynaklanabilecek hataları minimuma indirgeyecek şekilde montajları tamamlarız. Proje sürecinin başlaması ile birlikte, her projeye göre yapım yöntemleri oluşturulur; bu sayede ekiplerimiz şantiyeye gelmeden önce imalatların saha nasıl sevk edileceği, montaj sürecinde kullanılacak ekipmanlar, saha içi yerleşim ve ulaşımların şeması oluşturulur.  

 Hem yurt içi hem de yurt dışı nda bu zamana kadar pek çok montaj yapmış olan ekibimiz, farklı coğrafyalarda ve birbirinden farklı iklimlerde montajı en doğru ve hızlı bir şekilde yapmaktadır . Yurt dışı projelerinde Türkiye'den ekipler gönderilebileceği gibi,  bazı durumlarda yerel ekipler ile de montaj yapılmaktadır.

Firmamız, elemanlarının her birinin sağlık ve iş güvenliğini sağlamayı önemli bir sorumluluk olarak üstlenmiştir. Şantiyelerde güvenlik için gereken baret, eldiven, emniyet kemeri gibi her detayı sağlayan, fabrikada ya da iş sahasında yaşanabilecek en küçük iş kazalarına karşı bile uluslararası standartlarda önlem alan ve tüm çalışanlarını periyodik olarak doktor kontrolünden geçiren Çuhadaroğlu Alüminyum , kısa zaman aralıklarında bu güvenlik önlemlerini ISO 9001 Kalite Güvence İş Talimatları uyarınca kontrol etmekte ve herkesin bu kurallara uygun çalışmasını sağlamaktadır.